Elba Adası feribotları hakkında

Directferries.com.tr ile en iyi feribot firmalarinin size en uygun seçenegini bulmanizi saglamak için tüm Elba Adası Feribotu seçeneklerini bulursunuz.

Elba Adası istikametinde düzenlenen seferlerle ilgili olarak, en kisa ve en ucuzdan, en uzun ve en lükse, genis bir yelpazedeki alternatifleri kapsayan tüm seçeneklere sahibiz.

Elba Adası ülkesine düzenlenen çesitli feribot seferleri ile ilgili asagidaki baglantilari takip edin veya tarifeleri ve feribot ücretlerini karsilastirmak için sadece 'Fiyat Arama' sistemine bilgilerinizi simdi girin.
Elba Adası
Elba Adası
Elba Adası Feribotu
Elba Adası
Elba Adası

Elba Adası Hakkında:

Bir İtalyan adası olan Elba, İtalya’nın batı kıyısından 20 km uzaklıkta Akdeniz üzerindedir. Toskana bölgesinin en büyük adasıdır.

Elba Adası, Napolyon’un sürgüne gönderildiği ada olarakta uluslararası bir üne sahiptir. İnsanın nefesini kesen doğası, yürüyüş parkurları ve taze Akdeniz deniz ürünleri ile büyüleyici bir adadır.

Elba, 8 yerel yönetimden oluşmaktadır, bunlardan Portoferraio en büyüğüdür. Adanın yerel nüfusu 30.000 civarındadır, yaz aylarında turistler sayesinde adanın nüfusunda fark edilebilir bir artış görülmektedir.

İtalya - Elba Adası Feribotu

Günde 5 Sefer
sefer süresi 30 dakika
Corsica Sardinia Ferries
Günde 12 Sefer
sefer süresi 1 saat
Moby Lines
Günde 21 Sefer
sefer süresi 40 dakika
Toremar
Günde 4 Sefer
sefer süresi 30 dakika
Moby Lines
Günde 5 Sefer
sefer süresi 15 dakika
Toremar
Günde 8 Sefer
sefer süresi 45 dakika
Toremar

Elba Adası dahilindeki feribotlar

Korsika Adası - Elba Adası Feribotu

Pianosa Adası - Elba Adası Feribotu

© Direct Ferries Ltd