Cenova - Bastia Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 10 saat

Cenova - Bastia Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde İtalya ve Korsika Adası arasindaki Cenova Bastia feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Cenova ile Bastia feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Cenova Bastia veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Cenova Bastia Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Cenova Bastia Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Cenova Bastia Feribot Rehberi

İtalya ile Korsika Adası arasindaki Moby Lines Cenova Bastia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 10 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Cenova - Bastia Feribot Seçenekleri

Corsica Sardinia Ferries ile Savona - Bastia - Haftada 15 Sefer / sefer süresi 5 saat 25 dakika
Corsica Sardinia Ferries ile Savona - Calvi - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 6 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - Korsika Adası Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd