Savona - Bastia Feribot Operatörleri

dateHaftada 15 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 25 dakika

Savona - Bastia Feribotu

İtalya ile Korsika Adası feribot yolculugunuzla ilgili Savona Bastia feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Savona ile Bastia feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Korsika Adası için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Simdi fiyat arama sistemimizden Savona Bastia veya Korsika Adası istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Savona Bastia Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Savona Bastia Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Savona Bastia Feribot Rehberi

İtalya ile Korsika Adası arasindaki Corsica Sardinia Ferries Savona Bastia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat 25 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 15 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Savona - Bastia Feribot Seçenekleri

Moby Lines ile Cenova - Bastia - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 10 saat
Corsica Sardinia Ferries ile Savona - Calvi - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 6 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - Korsika Adası Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd