Savona Feribot Limanı nerede?

Savona Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Savona feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Savona feribot rezervasyonu için Savona Feribotları veya Varış Noktası Savona Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Savona Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Savona Feribot Limanı
Genoa'dan otoyoldan Albisola çıkışını alın, daha sonra sağa dönün ve 800 m sonra Savona ovest'e giden Aurelia'yı alın. Liman, bu noktadan sonra yaklaşık 3 km uzaklıktadır ve bulunması oldukça kolaydır.
Torino'dan (Torino – Savona otoyolu), veya Liguria'nın kuzeyi (Imperia çıkışı) Savona – Vado çıkışını alın ve şehir merkezi ve Savona limanı tabelalarını izleyin. Savona merkezden geçin. Liman Savona – Vado çıkışından 5 km uzaklıktadır.
Savona Feribot Limanı Adresi
Corso Roma, 9, 17025 Loano, Savone (Ligurie), İtalya
Tren ile Savona Feribot Limanı
Savona tren istasyonu Savona şehrindedir ve limandan yaklaşık 1.5 km uzaklıktadır. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen www.trenitalia.com web sitesini ziyaret ediniz.

Savona Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Savona feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Savona Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd