Santa Teresa di Gallura - Bonifacio Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika

Santa Teresa di Gallura - Bonifacio Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Sardinya ile Korsika Adası feribotlarini Santa Teresa di Gallura ile Bonifacio feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Tüm firmalarin güncel Santa Teresa di Gallura Bonifacio tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Santa Teresa di Gallura Bonifacio veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Santa Teresa di Gallura Bonifacio Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Santa Teresa di Gallura Bonifacio Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Santa Teresa di Gallura Bonifacio Feribot Rehberi

Sardinya ile Korsika Adası arasindaki Moby Lines Santa Teresa di Gallura Bonifacio feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 50 dakika sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd