Tangier Med - Cenova Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 48 saat 30 dakika

Tangier Med - Cenova Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Tangier Med Cenova feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Fas veya İtalya feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tangier Med Cenova güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İtalya ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Tangier Med Cenova rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Tangier Med Cenova feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Tangier Med Cenova seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Tangier Med Cenova Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Tangier Med Cenova Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Tangier Med Cenova Feribot Rehberi

Fas ile İtalya arasindaki Grandi Navi Veloci Tangier Med Cenova feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 48 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd