Cenova - Tunus Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 24 saat

Cenova - Tunus Feribotu

Direct Ferries ile İtalya ve Tunus arasinda, Cenova ile Tunus feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Cenova ile Tunus arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Cenova Tunus güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Cenova Tunus Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Cenova Tunus Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Cenova Tunus Feribot Rehberi

İtalya ile Tunus arasindaki Grandi Navi Veloci Cenova Tunus feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 24 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Cenova - Tunus Feribot Seçenekleri

Grandi Navi Veloci ile Civitavecchia - Tunus - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 25 saat
Grimaldi Lines ile Civitavecchia - Tunus - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 22 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - Tunus Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd