Barselona - Sete Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 30 dakika

Barselona - Sete Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Barselona Sete feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger İspanya veya Fransa feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Barselona ile Sete arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Barselona Sete feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Barselona Sete seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Barselona Sete Feribot Rehberi

İspanya ile Fransa arasindaki Grandi Navi Veloci Barselona Sete feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 8 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd