Tunus - Palermo Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 10 saat
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 13 saat

Tunus - Palermo Feribotu

Tunus ile Sicilya feribot yolculugunuzla ilgili Tunus Palermo feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Tunus ile Palermo feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Tunus Palermo veya Sicilya istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Tunus Palermo Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Tunus Palermo Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Tunus Palermo Feribot Rehberi

Tunus Palermo güzergâhinda, Tunus ile Sicilya arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 3 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Grandi Navi Veloci & 2 ile Grimaldi Lines).

Grandi Navi Veloci firmasi ile Sicilya ülkesine yolculuk yaklasik 10 saat'den sürmektedir & Grimaldi Lines firmasinin seferi yaklasik 13 saat'densürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Tunus Palermo güzergâhindaki feribotlari Grandi Navi Veloci & Grimaldi Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd