Termoli - San Domino Feribot Operatörleri

dateHaftada 10 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 15 dakika'dan
NLG Ferries from Termoli to San Domino (Tremiti)
NLG
dateHaftada 11 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika

Termoli - San Domino Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde İtalya ve Tremiti Adaları arasindaki Termoli San Domino feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Termoli ile San Domino feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Tremiti Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Tremiti Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Termoli ile San Domino seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Termoli San Domino Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Termoli San Domino Feribot Rehberi

İtalya ile Tremiti Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Tirrenia hizmeti günlük olarak Her hafta 10 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 1 saat 15 dakika'dan sürmektedir süresince NLG firmasi günde Her hafta 11 kez düzenlemektedir ve bu seferler 50 dakika sürmektedir.

Bu nedenle, İtalya ile Tremiti Adaları arasindaki Termoli San Domino güzergâhinda, her bir hafta için 21 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd