Tirrenia
Sardinya ülkesindeki Arbatax limanindan Civitavecchia & Cenova limanina bir çok seferler düzenlenmektedir. Haftada 4 Sefer ile Arbatax limani, Sardinya ile İtalya arasinda baglanti saglamaktadir.

Yolculuk süreleri Civitavecchia servisinde 10 saat 1 dakika'dan ile Cenova servisinde 17 saat 30 dakika'dan arasinda degismektedir.

Bu sayfada kisa bir özet bilgi bulunmaktadir ancak, sefer bilgileri yil içerisinde zamana bagli olarak degisiklik gösterebildigi için Arbatax ücret arama sayfamizdan canli sefere bilgilerini ögrenmenizi öneririz.

Arbatax Feribot Seçenekleri

Kalkış:Cagliari Feribotu - Varış:Civitavecchia
Kalkış:Cagliari Feribotu - Varış:Napoli
Kalkış:Golfo Aranci Feribotu - Varış:Livorno
Kalkış:Olbia Feribotu - Varış:Cenova
Kalkış:Olbia Feribotu - Varış:Civitavecchia
Kalkış:Olbia Feribotu - Varış:Livorno
Kalkış:Olbia Feribotu - Varış:Piombino
Kalkış:Porto Torres Feribotu - Varış:Cenova

Arbatax Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesinde, Sardinya ülkesine gidis veya gelis için bir Arbatax Feribotu seçmek ve rezervasyon yapmak için gerekli tüm bilgileri bulacaksiniz.

Otomatik olarak en iyi Arbatax feribot ücretlerini gösteriyoruz ve uygun olan tüm alternatif limanlarla karsilastirma yapiyoruz. Bu da yolculugunuz için en iyi firsati yakalamaniz için sadece tercih ettiginiz tarih ve saati girmenizin yeterli olacagi anlamina gelmektedir.

Yapmaniz gereken tek sey menülerden tercih ettiginiz Arbatax feribot güzergâhini, yolcu sayisini seçmek ve arama dügmesini tiklamak.

Arbatax Liman Haritası

Arbatax Feribot Servisleri

Tirrenia ile Arbatax - Civitavecchia
Crossing DurationHaftada 2 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 10 saat 1 dakika
Tirrenia
Tirrenia ile Arbatax - Cenova
Crossing DurationHaftada 2 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 17 saat 30 dakika
Tirrenia
© Direct Ferries Ltd