MyFerryLink, daha önceden Seafrance tarafından sahip olunan ve işletilen feribotları kullanarak meşhur Dover Calais rotasında seferler düzenlemektedir.

Fransız bayrağı ile denizlerde yolculuk yapan MyFerryLink, modern feribot filosu ile hem yolcu hem de kargo araçları için hizmet sunmaktadır ve anakaraya yolculuğunuzu başlatmak için ferah ve rahatlatıcı bir yol sunmaktadır. MyFerryLink, gemilerde çalışan personelin, bir işçi kooperatifinin (SCOP) tüm üyeleri, mülkiyetindedir ve İngiltere ile Fransa arasında ülkenin gemi yolculuğu işletmeciliğini yürütmektedir. MyFerryLink mürettebatının şirketin hissedarı olması nedeniyle, yolcularına hiçbir mazeret sunmadan hizmet vermektedirler.

Direct Ferries, arama kriterlerinize bağlı olarak, MyFerryLink firmasının hizmetlerini, tek bir arama sonucunda birden çok feribot firmasının tarifeleri ve ücretleri ile karşılaştırma yapmanıza olanak sağlayan, bir tarife ve fiyat karşılaştırması sağlar. Feribot yolculuğunuz için en iyi seçeneği bulmanızı sağlamak için, feribot biletinizi almadan önce, MyFerryLink firmasının tarifelerini ve fiyatlarını tüm alternatif feribot işletmeleri ile karşılaştırın.


MyFerryLink

MyFerryLink Limanları

MyFerryLink Hatları

Günde 8 Sefer
sefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
© Direct Ferries Ltd