Dover - Calais Feribot Operatörleri

dateGünde 10 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
dateGünde 23 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
dateGünde 8 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan

Dover - Calais Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde İngiltere ve Fransa arasindaki Dover Calais feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Dover ile Calais feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Fransa için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Dover Calais veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Dover Calais Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Dover Calais Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Dover Calais Feribot Rehberi

Dover Calais güzergâhinda, İngiltere ile Fransa arasinda seyahat etmek için her bir gün türünde 41 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - DFDS Seaways ile 10 sefer, P&O Ferries ile 23 sefer & MyFerryLink ile 8 sefer.

İngiltere ile Fransa arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 1 saat 30 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Dover Calais feribotlarini DFDS Seaways, P&O Ferries & MyFerryLink ile hemen karsilastirin.

Dover - Calais Feribot Seçenekleri

DFDS Seaways ile Dover - Dunkerque - Günde 9 Sefer / sefer süresi 2 saat
Eurotunnel ile Folkestone - Calais - Günde 46 Sefer / sefer süresi 35 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İngiltere - Fransa Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd