Calais Feribot Limanı nerede?

Calais Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Calais feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Calais feribot rezervasyonu için Calais Feribotları veya Varış Noktası Calais Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Calais Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Calais Feribot Limanı
Calais Feribot Limanı, iki yol ile, Avrupa otoyol ağına direk bağlıdır. A26/E15 Fransa'nın merkezine gider ve Paris'e ve Güney Avrupa'ya giriş sağlar. A16/E40, Benelux ve Kuzey Avrupa'ya giderken, A16/E402 ise Boulogne ve Rouen' a gitmektedir.
Tren ile Calais Feribot Limanı
Feribottan indiğinizde, şehrin merkezinde bulunan ve Paris Gard du Nord'un yanında bölgedeki diğer kentlere de servisleri olan Calais Ville istasyonunu göreceksiniz. Daha fazla bilgi için lütfen SNCF ve TGV web sitelerini ziyaret ediniz.
Otobüs ile Calais Feribot Limanı
Limanı, Calais at Place d’Armes ve tren istasyonuna istek üzerine bağlayan, günün sabah 10 akşam 8 saatleri arasında hizmet veren bir yolcu otobüsü bulunmaktadır. Her bir yolcu için her yöne az miktarda(ortalama £1/€1.50) ücret alınır.
Calais Feribot Limanı Adresi
Car Ferry Terminal, 62100 Calais, Fransa
Calais Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Calais feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Calais Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd