Dover Feribot Limanı nerede?

Dover Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Dover feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Dover feribot rezervasyonu için Dover Feribotları veya Varış Noktası Dover Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Dover Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Dover Feribot Limanı
Dover, güney Londra'dan yaklaşık 110 km uzaklıktadır. M2'den, Dover'a doğru A2 yolunu takip edin, veya M20'den Dover'a doğru giden A20'yi takip edin. Her iki Eastern & Western Docks Feribot Terminal'leri tabelaları çok iyi konumlandırılmışlardır.
Tren ile Dover Feribot Limanı
Dover Feribot Terminali Eastern Dock'taki bir kentin güneyindedir. Dover Limanı, Dover Priory İstasyonu'ndan, taksi ve otobüs ile ve yürüyerek kolaylıkla ulaşılabilir. Servisler Londra Victoria veya Londra Charing Cross'tan yapılmaktadır. Ortalama seyehat süresi 1 saat 45 dakikadır. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen Dover Priory'e giden feribotlar sayfamızı ziyaret ediniz.
Otobüs ile Dover Feribot Limanı
Londra Victoria Otobüs Terminali'nden National Express seferleri sıklıkla düzenlenmektedir. Ortalama yolculuk süresi 2 saat 30 dakikadır. Diğer otobüsler Dover şehir merkezindeki ana otobüs durağına varmaktadırlar.
Dover Feribot Limanı Otoparkı
Çok katlı, kısa ve uzun süreli konaklamalı otoparklar, terminalin girişinde, bütün yolculara hizmet vermektedir.
Dover Feribot Limanı Adresi
Eastern Docks, Dover, Kent, CT16 1JA
Dover Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Dover feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Dover Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd