Calais - Dover Feribot Operatörleri

dateGünde 10 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
dateGünde 23 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
dateGünde 8 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan

Calais - Dover Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Calais Dover feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Fransa veya İngiltere feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Calais ile Dover arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Calais Dover veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Calais Dover Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Calais Dover Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Calais Dover Feribot Rehberi

Calais Dover güzergâhindaki feribot seferleri Fransa ile İngiltere arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. DFDS Seaways firmasi seferlerini her bir gün için 10 kez gerçeklestirmektedir, Her bir gün için P&O Ferries 23 & MyFerryLink hizmeti her bir gün için 8 kez mevcuttur.

Fransa ile İngiltere arasinda Calais Dover güzergâhinda her bir gün türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 41 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Calais - Dover Feribot Seçenekleri

Eurotunnel ile Calais - Folkestone - Günde 47 Sefer / sefer süresi 35 dakika
DFDS Seaways ile Dunkerque - Dover - Günde 12 Sefer / sefer süresi 2 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Fransa - İngiltere Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd