Adından da anlaşılacağı gibi Dodekanisos Seaways Yunanistan'ın On İki Adaları arasında çok sayıda feribot seferleri düzenlemektedir.

1999 Yılında kurulan Dodekanisos Seaways, sahip olduğu 3 gemi ile - Dodekanisos Price, Dodekanisos Express ve Panagia Skiadeni- Rodos, Sömbeki, Kos, Kalymnos, Leros, Leipsi, Patmos, Agathonisi, Halki, Tilos, Nisyros ve Kastelorizo adalarını birbirine bağlayan günlük tarifeli seferler düzenlemektedir. Dodekanisos Seaways, yerel halka ve On iki adalardaki turistlere geniş çapta destek sağlamaktadır ve bunun sonucu olarak On iki Adalar bölgesindeki sosyal katkılarından dolayı her yıl ödüllendirilmektedir.

Directferries.com.tr sitesini, Dodekanisos Seaways firmasının tarifelerini, ücretlerini bulmak ve Dodekanisos Seaways firmasının feribot biletlerini satın almak için kullanın. Seyahat planınıza uygun alternatif güzergâh veya feribot firması mı arıyorsunuz? Endişelenme, araştırmalarında seçimine yardımcı olmak için aynı zamanda Dodekanisos Seaways firması ile alternatif feribot firmalarının karşılaştırmalarını da yapacağız.


Dodekanisos Seaways

Dodekanisos Seaways Hatları

Türkiye < > Oniki Adalar

Haftada 2 Sefer
sefer süresi 1 saat

Oniki Adalar dahilindeki feribotlar

Dodekanisos Seaways Alternatif Hatlar ve Operatörler

© Direct Ferries Ltd