Symi - Leros Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 50 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 10 dakika

Symi - Leros Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Symi Leros feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Symi Leros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Symi Leros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Symi Leros veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Symi Leros Feribot Rehberi

Symi Leros güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 8 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Blue Star Ferries & 7 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 5 saat 50 dakika'dan sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 3 saat 10 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Symi Leros güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd