İstanköy - Leros Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 40 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 35 dakika'dan

İstanköy - Leros Feribotu

Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili İstanköy Leros feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

İstanköy ile Leros feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Oniki Adalar için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden İstanköy Leros güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

İstanköy Leros Feribot Rehberi

İstanköy Leros güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 9 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (2 ile Blue Star Ferries & 7 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 40 dakika'dan sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 1 saat 35 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, İstanköy Leros güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd