Agathonisi - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 45 dakika

Agathonisi - İstanköy Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ülkesinde Agathonisi ile İstanköy feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Agathonisi ile İstanköy feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Agathonisi İstanköy güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Agathonisi İstanköy Feribot Rehberi

Agathonisi İstanköy feribotu, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Dodekanisos Seaways. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 45 dakika'dan sürmektedir.

Agathonisi İstanköy yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd