Türkiye feribotları hakkında

Directferries.com.tr Türkiye Feribotu kilavuzu ile feribot seferinizi planlamak ve rezervasyon yapmak için ihtiyaciniz olan tüm bilgileri elde edersiniz.

Hizli ve kolay tek bir arama ile Türkiye ülkesine sefer düzenleyen tüm feribotlari karsilastirabilir ve bu sayede mevcut seferler içinde en iyisini en iyi fiyata elde edersiniz.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Karsilastirma yapmak ve kaydetmek için 'Fiyat Arama' sistemimize sadece kalkis yerinizi girin.
Türkiye
Türkiye
Türkiye Feribotu
Türkiye
Türkiye

Türkiye Hakkında:

Türkiye, bir ayağı Avrupa’da diğer ayağı ise Asya’da olan önemli bir ülkedir. Ülkenin üç yanı kuzeyde Karadeniz, güneyde Akdeniz ve batıda Ege Denizi ile çevrili olup ülke topraklarının bir bölümü Anadolu Yarımadası’nda, bir bölümü ise Balkan Yarımadası’nın uzantısı olan Trakya’da bulunur.

Dört farklı denize sahip Türkiye, harika doğası ve doğal güzellikleri ile büyük ve farklı bir ülkedir. İnsanı rahatlatan kumsalları, denizi ve doğası ile tercih edilen tatil yerleri arasındadır. Türkiye ziyaretçilerine, spor aktiviteleri, dünyaca ünlü tarihi eserleri ve müzelerinin yanısıra çesitli bir mutfak kültürü de sunar.

Turistler için cazip bir ülke olan Türkiye, gerçektende doğu ve batının ilginç bir sentezidir ve popülerliği her geçen gün ilerlemeye devam etmektedir.

Oniki Adalar - Türkiye Feribotu

Haftada 13 Sefer
sefer süresi 30 dakika
Sealine
Haftada 2 Sefer
sefer süresi 1 saat
Dodekanisos Seaways
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 1 saat
Sealine
Haftada 2 Sefer
sefer süresi 2 saat 30 dakika
Sealine
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 50 dakika
Sealine

Ege Adaları - Türkiye Feribotu

Kıbrıs - Türkiye Feribotu

Lübnan - Türkiye Feribotu

© Direct Ferries Ltd