İstanköy - Bodrum Feribot Operatörleri

dateHaftada 13 Sefer
clocksefer süresi 30 dakika

İstanköy - Bodrum Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile İstanköy Bodrum feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar veya Türkiye feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve İstanköy ile Bodrum arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan İstanköy Bodrum veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

İstanköy Bodrum Feribot Rehberi

İstanköy Bodrum feribotu, Oniki Adalar ile Türkiye arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Sealine. Seferler, her bir hafta için 13 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 30 dakika sürmektedir.

İstanköy Bodrum yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd