Kyrenia - Tasucu Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 6 saat

Kyrenia - Tasucu Feribotu

Kıbrıs ile Türkiye feribot yolculugunuzla ilgili Kyrenia Tasucu feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Kyrenia ile Tasucu arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Kyrenia Tasucu güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Kyrenia Tasucu Feribot Rehberi

Kıbrıs ile Türkiye arasindaki Akgunler Denizcilik Kyrenia Tasucu feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd