Akgunler Denizcilik
Kıbrıs ülkesindeki Kyrenia feribot limani, Kyrenia - Tasucu feribot güzergâhinda yaklasik Her hafta 4 kez düzenlenen feribot seferi ile sizin için bir geçis noktasidir. Kyrenia - Tasucu feribot güzergâhinda Akgunler Denizcilik tarafindan seferler düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik olarak 6 saat'den sürmektedir.

Kyrenia Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesinde Kıbrıs ülkesine gidis veya gelis için Kyrenia Feribotu bilet aramasi yaptiginizda, tek bir seferde çesitli seferler arasinda ve ayni zamanda daha önce hiç duymadiginiz uygun alternatif feribot güzergâhlari arasinda karsilastirma yapariz.

Fiyat Arama sistemimizi kullanarak Kyrenia tarifelerini, anlik müsaitlik durumlarini ve ücretleri inceleyebilir ve biletinizi rezerve etmeden önce seçilen feribot güzergâh alternatifleri arasinda karsilastirma yapabilirsiniz.

Kyrenia feribot ücretlerini ve tarifelerini karsilastirmak için simdi sadece soldaki menüden kalkis yerinizi, tercih ettiginiz güzergâhi ve seyahat edecek yolcu sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Kyrenia Liman Haritası

Kyrenia Feribot Servisleri

Akgunler Denizcilik ile Kyrenia - Tasucu
Crossing DurationHaftada 4 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 6 saat
Akgunler Denizcilik
© Direct Ferries Ltd