Sakız Adası - Çeşme Feribot Operatörleri

dateHaftada 10 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Sakız Adası - Çeşme Feribotu

Ege Adaları ile Türkiye feribot yolculugunuzla ilgili Sakız Adası Çeşme feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Sakız Adası ile Çeşme feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Sakız Adası Çeşme güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Sakız Adası Çeşme Feribot Rehberi

Ege Adaları ile Türkiye arasindaki Ertürk Lines Sakız Adası Çeşme feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 45 dakika sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 10 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd