Lübnan - Türkiye Feribot Haritası

Lübnan ile Türkiye arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Lübnan ile Türkiye arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Lübnan ülkesinden Türkiye ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili tarifeleri ve ücretleri hizlica karsilastirabilir ve bu sayede kendi kendinize bir sirketin web sitesinden digerine dolasmak zorunda kalmazsiniz.

Fiyat Arama sistemimize seyahatinize iliskin detaylari girerek yolculugunuz için daha az ödemek için feribot seferlerini karsilastirin.
Lübnan
Lübnan
Türkiye Feribotu
Türkiye

Kalkis: Lübnan Varis: Türkiye Feribot Rehberi

Lübnan ile Türkiye arasinda, 1 feribot şirketi – Akgunler Denizcilik tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Tripoli ile Tasucu arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 10 saat'den sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Tripoli ve Tasucu arasindaki Lübnan Türkiye seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Lübnan - Türkiye Feribotu

Türkiye Hakkında:

Türkiye, bir ayağı Avrupa’da diğer ayağı ise Asya’da olan önemli bir ülkedir. Ülkenin üç yanı kuzeyde Karadeniz, güneyde Akdeniz ve batıda Ege Denizi ile çevrili olup ülke topraklarının bir bölümü Anadolu Yarımadası’nda, bir bölümü ise Balkan Yarımadası’nın uzantısı olan Trakya’da bulunur.

Dört farklı denize sahip Türkiye, harika doğası ve doğal güzellikleri ile büyük ve farklı bir ülkedir. İnsanı rahatlatan kumsalları, denizi ve doğası ile tercih edilen tatil yerleri arasındadır. Türkiye ziyaretçilerine, spor aktiviteleri, dünyaca ünlü tarihi eserleri ve müzelerinin yanısıra çesitli bir mutfak kültürü de sunar.

Turistler için cazip bir ülke olan Türkiye, gerçektende doğu ve batının ilginç bir sentezidir ve popülerliği her geçen gün ilerlemeye devam etmektedir.

© Direct Ferries Ltd