Ege Adaları - Türkiye Feribot Haritası

Ege Adaları ile Türkiye arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, Ege Adaları ülkesinden Türkiye ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

Feribot karsilastirma motorumuz, Ege Adaları ülkesinden Türkiye ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Ege Adaları ile Türkiye feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Türkiye Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Ege Adaları
Ege Adaları
Türkiye Feribotu
Türkiye

Kalkis: Ege Adaları Varis: Türkiye Feribot Rehberi

Ege Adaları ile Türkiye arasinda, 1 feribot şirketi – Ertürk Lines tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Sakız Adası ile Çeşme arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 45 dakika sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Sakız Adası ve Çeşme arasindaki Ege Adaları Türkiye seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Ege Adaları - Türkiye Feribotu

Ege Adaları Hakkında:

Ege Adaları, Yunanistan ve Anadolu yarımadası arasında bulunan 3000’e yakın ada ve adacıktan oluşur. Ege Adaları’nın batısında ve kuzeyinde Yunanistan, doğusunda Türkiye, güneyinde Girit, güney doğusunda ise Rodos, Kerpe ve Çoban Adaları bulunur.

Bu adalar özellikle dağlık doğası, sık çam ormanları ve mükemmel altın kumsalları ile anılırlar.

Türkiye Hakkında:

Türkiye, bir ayağı Avrupa’da diğer ayağı ise Asya’da olan önemli bir ülkedir. Ülkenin üç yanı kuzeyde Karadeniz, güneyde Akdeniz ve batıda Ege Denizi ile çevrili olup ülke topraklarının bir bölümü Anadolu Yarımadası’nda, bir bölümü ise Balkan Yarımadası’nın uzantısı olan Trakya’da bulunur.

Dört farklı denize sahip Türkiye, harika doğası ve doğal güzellikleri ile büyük ve farklı bir ülkedir. İnsanı rahatlatan kumsalları, denizi ve doğası ile tercih edilen tatil yerleri arasındadır. Türkiye ziyaretçilerine, spor aktiviteleri, dünyaca ünlü tarihi eserleri ve müzelerinin yanısıra çesitli bir mutfak kültürü de sunar.

Turistler için cazip bir ülke olan Türkiye, gerçektende doğu ve batının ilginç bir sentezidir ve popülerliği her geçen gün ilerlemeye devam etmektedir.

© Direct Ferries Ltd