Kıbrıs - Türkiye Feribot Haritası

Kıbrıs ile Türkiye arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Direct Ferries'in Kıbrıs ile Türkiye arasindaki feribot karsilastirma sistemi, Türkiye istikametindeki tüm karsilastirilabilir güzergâhlar için feribot tarifelerini ve ücretlerini görmenizi saglar ve bu sayede dogru ücret ile dogru seyahat imkân bulabilirsiniz!

Kıbrıs ülkesinden Türkiye ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili sayfamizda, is, eglence veya baska bir amaçla gerçeklestireceginiz seyahatiniz için en uygun feribot seferini seçmek için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Kıbrıs ile Türkiye feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Türkiye Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Kıbrıs
Kıbrıs
Türkiye Feribotu
Türkiye

Kalkis: Kıbrıs Varis: Türkiye Feribot Rehberi

Kıbrıs ile Türkiye arasinda, 1 feribot şirketi – Akgunler Denizcilik tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Kyrenia ile Tasucu arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 6 saat'den sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Kyrenia ve Tasucu arasindaki Kıbrıs Türkiye seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Kıbrıs - Türkiye Feribotu

Türkiye Hakkında:

Türkiye, bir ayağı Avrupa’da diğer ayağı ise Asya’da olan önemli bir ülkedir. Ülkenin üç yanı kuzeyde Karadeniz, güneyde Akdeniz ve batıda Ege Denizi ile çevrili olup ülke topraklarının bir bölümü Anadolu Yarımadası’nda, bir bölümü ise Balkan Yarımadası’nın uzantısı olan Trakya’da bulunur.

Dört farklı denize sahip Türkiye, harika doğası ve doğal güzellikleri ile büyük ve farklı bir ülkedir. İnsanı rahatlatan kumsalları, denizi ve doğası ile tercih edilen tatil yerleri arasındadır. Türkiye ziyaretçilerine, spor aktiviteleri, dünyaca ünlü tarihi eserleri ve müzelerinin yanısıra çesitli bir mutfak kültürü de sunar.

Turistler için cazip bir ülke olan Türkiye, gerçektende doğu ve batının ilginç bir sentezidir ve popülerliği her geçen gün ilerlemeye devam etmektedir.

© Direct Ferries Ltd