İstanköy - Nisyros Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

İstanköy - Nisyros Feribotu

Direct Ferries ile Oniki Adalar ülkesinde, İstanköy ile Nisyros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel İstanköy Nisyros tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Oniki Adalar için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden İstanköy ile Nisyros seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

İstanköy Nisyros Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 2 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 1 saat 25 dakika'dan sürmektedir süresince Dodekanisos Seaways firmasi günde Her hafta 2 kez düzenlemektedir ve bu seferler 45 dakika sürmektedir.

Bu nedenle, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki İstanköy Nisyros güzergâhinda, her bir hafta için 4 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd