Chalki - Kalymnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 3 saat

Chalki - Kalymnos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Chalki Kalymnos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Chalki ile Kalymnos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Chalki Kalymnos veya Oniki Adalar istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Chalki Kalymnos Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Dodekanisos Seaways Chalki Kalymnos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd