Leros - Lipsi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 55 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 15 dakika

Leros - Lipsi Feribotu

Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili Leros Lipsi feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Leros ile Lipsi feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Oniki Adalar için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Leros Lipsi feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Leros Lipsi seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Leros Lipsi Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 1 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 55 dakika sürmektedir süresince Dodekanisos Seaways firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 15 dakika sürmektedir.

Bu nedenle, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Leros Lipsi güzergâhinda, her bir hafta için 8 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd