Leros - Agathonisi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Leros - Agathonisi Feribotu

Direct Ferries ile Oniki Adalar ülkesinde, Leros ile Agathonisi feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Leros ile Agathonisi feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Leros Agathonisi feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Leros Agathonisi seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Leros Agathonisi Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Dodekanisos Seaways Leros Agathonisi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 45 dakika sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd