Lipsi - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 10 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika

Lipsi - İstanköy Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Lipsi İstanköy feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Lipsi ile İstanköy arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Lipsi İstanköy güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Lipsi İstanköy Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 1 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 4 saat 10 dakika'dan sürmektedir süresince Dodekanisos Seaways firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 2 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Lipsi İstanköy güzergâhinda, her bir hafta için 8 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd