Leros - Kalymnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika

Leros - Kalymnos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Oniki Adalar ülkesinde Leros Kalymnos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Tüm firmalarin güncel Leros Kalymnos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Leros Kalymnos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Leros Kalymnos Feribot Rehberi

Leros Kalymnos güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 9 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (2 ile Blue Star Ferries & 7 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 10 dakika'dan sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 50 dakikasürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Leros Kalymnos güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd