Tilos - Chalki Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Tilos - Chalki Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Oniki Adalar ülkesinde Tilos Chalki feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Tilos Chalki güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Tilos Chalki rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Oniki Adalar için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Tilos ile Chalki seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Tilos Chalki Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Dodekanisos Seaways Tilos Chalki feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 45 dakika sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd