Patmos - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 35 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 45 dakika

Patmos - İstanköy Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ülkesinde Patmos ile İstanköy feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Patmos ile İstanköy arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Patmos İstanköy veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Patmos İstanköy Feribot Rehberi

Patmos İstanköy güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 9 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Blue Star Ferries & 6 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 2 saat 35 dakika'dan sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 2 saat 45 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Patmos İstanköy güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd