Agathonisi - Leros Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 55 dakika

Agathonisi - Leros Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Agathonisi Leros feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Agathonisi ile Leros arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Agathonisi Leros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Agathonisi Leros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Agathonisi Leros Feribot Rehberi

Agathonisi Leros feribotu, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Dodekanisos Seaways. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 55 dakika sürmektedir.

Agathonisi Leros yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd