Lipsi - Symi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 7 saat
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 45 dakika

Lipsi - Symi Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Lipsi Symi feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Lipsi Symi güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Lipsi Symi rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Lipsi Symi veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Lipsi Symi Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 1 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 7 saat'den sürmektedir süresince Dodekanisos Seaways firmasi günde Her hafta 5 kez düzenlemektedir ve bu seferler 4 saat 45 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Lipsi Symi güzergâhinda, her bir hafta için 6 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd