Nisyros - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 20 dakika'dan
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika

Nisyros - İstanköy Feribotu

Direct Ferries ile Oniki Adalar ülkesinde, Nisyros ile İstanköy feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Nisyros ile İstanköy feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Oniki Adalar için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Nisyros ile İstanköy seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Nisyros İstanköy Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 2 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 1 saat 20 dakika'dan sürmektedir süresince Dodekanisos Seaways firmasi günde Her hafta 2 kez düzenlemektedir ve bu seferler 50 dakika sürmektedir.

Bu nedenle, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Nisyros İstanköy güzergâhinda, her bir hafta için 4 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd