İstanköy - Chalki Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 25 dakika

İstanköy - Chalki Feribotu

Direct Ferries ile Oniki Adalar ülkesinde, İstanköy ile Chalki feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

İstanköy ile Chalki feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Oniki Adalar için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Simdi fiyat arama sistemimizden İstanköy Chalki veya Oniki Adalar istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

İstanköy Chalki Feribot Rehberi

İstanköy Chalki feribotu, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Dodekanisos Seaways. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 25 dakika'dan sürmektedir.

İstanköy Chalki yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd