İstanköy - Symi Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan

İstanköy - Symi Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ülkesinde İstanköy ile Symi feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve İstanköy ile Symi arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

İstanköy Symi feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi İstanköy Symi seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

İstanköy Symi Feribot Rehberi

İstanköy Symi güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 8 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (2 ile Blue Star Ferries & 6 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 2 saat 20 dakika'dan sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 1 saat 25 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, İstanköy Symi güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd