Lipsi - Leros Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 55 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 25 dakika

Lipsi - Leros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Oniki Adalar ülkesinde Lipsi Leros feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Lipsi Leros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Lipsi Leros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Lipsi Leros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Lipsi Leros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Lipsi Leros Feribot Rehberi

Lipsi Leros güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 8 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Blue Star Ferries & 7 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 55 dakika sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 25 dakikasürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Lipsi Leros güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd