Kalymnos - Agathonisi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 35 dakika'dan

Kalymnos - Agathonisi Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ülkesinde Kalymnos ile Agathonisi feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Kalymnos Agathonisi güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Kalymnos Agathonisi rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kalymnos Agathonisi feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Kalymnos Agathonisi seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Kalymnos Agathonisi Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Dodekanisos Seaways Kalymnos Agathonisi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 35 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd