Symi - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan

Symi - İstanköy Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Oniki Adalar ülkesinde Symi İstanköy feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Symi ile İstanköy feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Symi İstanköy feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Symi İstanköy seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Symi İstanköy Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 2 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 2 saat 15 dakika'dan sürmektedir süresince Dodekanisos Seaways firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 1 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Symi İstanköy güzergâhinda, her bir hafta için 9 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd