İstanköy - Lipsi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 15 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 55 dakika'dan

İstanköy - Lipsi Feribotu

Direct Ferries ile Oniki Adalar ülkesinde, İstanköy ile Lipsi feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm İstanköy ile Lipsi feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden İstanköy Lipsi güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

İstanköy Lipsi Feribot Rehberi

İstanköy Lipsi güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 8 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Blue Star Ferries & 7 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 4 saat 15 dakika'dan sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 1 saat 55 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, İstanköy Lipsi güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd