Patmos - Lipsi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 25 dakika

Patmos - Lipsi Feribotu

Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili Patmos Lipsi feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Patmos ile Lipsi feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Patmos Lipsi feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Patmos Lipsi seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Patmos Lipsi Feribot Rehberi

Patmos Lipsi güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 2 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Blue Star Ferries & 1 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 50 dakika sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 25 dakikasürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Patmos Lipsi güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd