Kalymnos - Patmos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 4 saat
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 35 dakika'dan

Kalymnos - Patmos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Kalymnos Patmos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Kalymnos Patmos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Kalymnos Patmos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Kalymnos Patmos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Kalymnos Patmos Feribot Rehberi

Kalymnos Patmos güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 7 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Blue Star Ferries & 6 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 4 saat'den sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 1 saat 35 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Kalymnos Patmos güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd