Leros - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan

Leros - İstanköy Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Leros İstanköy feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Leros İstanköy güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Leros İstanköy rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Leros İstanköy güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Leros İstanköy Feribot Rehberi

Leros İstanköy güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 10 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Blue Star Ferries & 7 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 25 dakika'dan sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 1 saat 45 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Leros İstanköy güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd