Symi - Patmos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 5 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 4 saat

Symi - Patmos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Symi Patmos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Symi Patmos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Symi Patmos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Symi Patmos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Symi Patmos Feribot Rehberi

Symi Patmos güzergâhinda, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 7 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Blue Star Ferries & 6 ile Dodekanisos Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Oniki Adalar ülkesine yolculuk yaklasik 8 saat 5 dakika'dan sürmektedir & Dodekanisos Seaways firmasinin seferi yaklasik 4 saat'densürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Symi Patmos güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Dodekanisos Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd