İstanköy - Tilos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 55 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 35 dakika'dan

İstanköy - Tilos Feribotu

Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili İstanköy Tilos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel İstanköy Tilos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan İstanköy Tilos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

İstanköy Tilos Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 2 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 2 saat 55 dakika'dan sürmektedir süresince Dodekanisos Seaways firmasi günde Her hafta 2 kez düzenlemektedir ve bu seferler 1 saat 35 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki İstanköy Tilos güzergâhinda, her bir hafta için 4 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd